Dobrý den, barvy ven! :-) První jarní den, pojďme všichni ven!
Konečně přišlo jaro! A komu se nelení, tomu se zelení!

My v QRMEE neleníme, a tak jsme pro vás připravili barevné placky! Kromě klasické Basic White teď můžete vybírat z 10 barevných variací.

Jednotlivé kusy můžete koupit stále za 90 Kč, ale pokud chcete více barev za méně peněz, připravili jsme pro vás Color Pack deseti barevných placek za 490 Kč. Pochlubte se každý den jinou plackou! Deset barevných variací vám umožní placku vždy dokonale sladit s vaším outfitem.

Při výběru barev jsme vycházeli z Pantone Fashion Color Report Spring 2016, který představuje barevné trendy pro letošní teplé měsíce. Osm barev jsme dodrželi přesně, jenom dvě jsme museli nahradit, abychom zachovali funkčnost QR kódů. Místo tmavé Snorkel Blue používáme světlejší a jasnější Deep Sky Blue a místo barvy Fiesta jsme zvolili světle fialovou Lavender Purple.

  

A jak probíhalo focení? Tentokrát to byla velká psina, a to doslova, protože s námi byla fenka Shelby, kterou nějaké focení vůbec nezajímalo. :-)

Focení bylo tentokrát narychlo svolané a improvizované, abychom vám barevné placky stihli představit v první jarní den. Po delší době pro nás fotil kamarád Jakub Deml, a jako modelka s námi spolupracovala divadelní herečka Kamila Kauerová, která byla dokonale přirozená, takže focení “vodsejpalo”.
Při focení na Kampě nás přišla legitimovat ochranka Lichtenštejnského paláce. Pán byl rozumný, a nechal nás dál fotit v blízkosti střeženého objektu, pochopil, že nejsme teroristi na obhlídce terénu.
Placky pohozené na fotkách v písku Střeleckého ostrova se při focení poškrábaly. Takže rada pro vás – nehrajte si se svou plackou na pískovišti, od toho jsou lopatičky a bábovičky. ;-) Poškrábané placky samozřejmě skončili v odpadkovém koši. Ale ne v koši na ostrově, tak je tam nechoďte hledat. ;-)

Až se zazelená příroda, vlítneme na focení znovu. Do té doby nám můžete posílat svoje fotky na vasefotky@qrmee.com.

 

 

Facebook QRMEE Instagram QRMEE Kontakt QRMEE