Dozvěděli jsme se o tom náhodou. Ještě nejsme velcí hráči na trhu s módou, teprve startujeme. Tím hrději rádi upozorňujeme na to, že všechny naše výrobky (kromě několika kusů prvních tašek Find Mee) pocházejí z České republiky, od českých firem a tedy od zlatých českých ručiček. :-)

Ať to neprotahujeme, základní info o kampani Fashion Revolution shrnula Česká televize v dnešní reportáži s názvem Kampaň za etický módní průmysl. Hned po shlédnutí nám bylo jasné, že QRMEE musí tuhle akci podpořit. Nejsme žádní fanatici, víme, že svět nespasíme ani my, ani celá tato kampaň. Ale jsme přesvědčeni, že je důležité někdy upozorňovat na problémy, o kterých se běžně nebavíme.

Pokud jste již věnovali dvě minuty shlédnutí zmíněné reportáže a víte o co jde, můžete i vy sami tuhle osvětovou kampaň podpořit. Stačí udělat jednu fotku a pustit ji do světa se správnými hashtagy. Český návod jak na to najdete hýr: fashionrevolution.org/country/czech-republic.

A jak je na tom QRMEE? Všechna trička šijeme v českém krejčovství. Aktuálně už se šijí i zbrusu nové tašky, ve třech barvách, ze super materiálu, který odolá téměř všemu! Naše původní tašky byly dovezené z Indie, ale můžeme vám přísahat, že jich nebylo více než pouhých 15 kusů.

Sečteno a podtrženo, v tuto chvíli jsou už všechny produkty QRMEE vyráběny v České republice. Novinky, které pro vás na letošní rok chystáme, budou samozřejmě také made in Czech!

Takže! Nám otázku “Who made my clothes?” prosím nepokládejte. ;-)

Ale můžete se nás ptát, proč jsme těch 15 indických tašek vůbec kupovali? Nebo se zeptejte na cokoliv jiného. Nechceme vás tady nudit románem, takže pokud vás něco zajímá, ptejte se na našem Facebooku, nebo v sekci Kontakty přes formulář, e-mailem, nebo nám napiště/zavolejte na telefon a vzbuďte nás třeba uprostřed noci! I tehdy vám rádi a popravdě odpovíme. :-)

 

Facebook QRMEE Instagram QRMEE Kontakt QRMEE