QRMEE na prodej

Vážení příznivci QRMEE a QR kódů vůbec. Jelikož jsme se v našich osobních i profesních životech ze posledních několik let posunuli nečekanými směry, přišli jsme o čas, který je potřeba věnovat takovému projektu, jakým je QRMEE. Proto jsme se rozhodli nabídnout jej k prodeji.

Prodej by se samozřejmě dojednal osobně a byly by sepsány patřičné smlouvy. Na prodej je kompletně celý projekt. Tzn. web (všechny domény a hosting, systémy, moduly), veškeré skladové zásoby zboží včetně prototypů a rozpracovaných produktů a dalších součástí. Všechny profily na všech sociálních sítích a další přihlašovací údaje na veškeré související služby. Dodáme také kontakty na dodavatele, poskytneme veškeré informace a celé know-how spojené s QRMEE a předáme celý projekt, vzdáme se všech práv.

Cena záleží na vzájemné dohodě. Nabízíme dvě varianty. Prodáme projekt bezvýhradně k jakémukoliv budoucímu účelu – avšak za výrazně zvýšenou cenu. Nebo ho prodáme za cenu “pořizovací” :-), která je výrazně nižší, avšak pod podmínkou, že služba bude zachována a nedotkne se stávajících uživatelů.

Pokud byste o koupi kdokoliv vážně přemýšlel, ozvěte se nám prosím na tel. číslo +420 725 573 283.

Tým QRMEE

 

Facebook QRMEE Instagram QRMEE Kontakt QRMEE