Partneři

Vážíme si pohodové spolupráce s našimi partnery a jejich kvalitních služeb. I díky nim vznikla první síť, která vás vrátí do reality – QRMEE. Proto jsme se rozhodli vám naše partnery představit.

 

Partneři - Know How Studio logoV první řadě je naším partnerem grafické Know-How studio, které to s námi táhne téměř od úplného začátku. Ve své plzeňské provozovně zajišťuje výrobu všech samolepek a potisk veškerého textilu, který máme v obchodě.

 

 

Fotograf Jakub Deml s námi stál u zrodu QRMEE. Kromě prvních produktových focení nám nezištně poskytl svůj čas a cenné rady. V současnosti pro nás fotografuje především PR.

 

 

Partneři - Ondřej Vibes logo

Reklamní a komerční fotograf Ondřej Vibes pro nás začal fotit na sklonku roku 2015. Při prvním focení nás překvapil svým nadšením a skvělými nápady. Profesionální, ale přitom přátelské jednání je pro něj samozřejmostí.

Partneři - T-Models logoModelingová a castingová agentura T-Models s námi spolupracuje především při focení. Zajišťuje pro nás zkušené profesionální modelky a modely včetně jejich líčení a další služby.

Facebook QRMEE Instagram QRMEE Kontakt QRMEE