QRMEE

My v QRMEE nemáme moc v oblibě názvy typu „FAQ“, „O nás“ apod., takže jednoduše: Představujeme vám náš projekt.

QRMEE [kjůármí]

Chcete se moderně seznámit? Potřebujete lépe a jednodušeji prezentovat vlastní firmu? Oddechli byste si, kdyby z vašeho života zmizely papírové vizitky? Tohle všechno můžete a ještě u toho budete styloví! U nás jste doma :-).

„Zahoďte papírové vizitky, letáčky, buďte IN, buďte ON(line). S QRMEE tričky a dalšími produkty budete o krok napřed! Stačí, když se trochu nastavíte (asi jako když potřebujete tágem správně šťouchnout do koule, aby spadla do díry), necháte se »přečíst« a je to. Dotyčný má všechny informace, které chcete, aby měl, ve svém mobilu.“

Není to jenom obchod s tričky a taškami. Je to sociální síť, internetová vizitka, seznamka, forma prezentace. Představit si pod tím může každý, co chce. Variant je opravdu mnoho.

Nejlepší asi bude, když se podíváte na komiks, z něho pochopíte ledacos.

Dál se mrkněte na naše video, ve kterém vám QRMEE v kostce (nebo čtverečku :-) představíme.

Video připravujeme.

A jestli vám to pořád nestačí, tak myšlenka je následující

Jakmile si zakoupíte jeden z našich produktů (anebo více), získáváte s tím mnoho výhod. Jednou z hlavních je unikátní QR kód, přes který se lidé dostanou na váš profil, ten získáte pouze s našimi produkty, v tom spočívá jedinečnost vašeho profilu a exkluzivita celé komunity QRMEE. Tím se dostáváme k další výhodě – veškeré papírové vizitky, prezentace a další nesmysly můžete zahodit. Stačí totiž, když si profil správně vyplníte (jméno, fotka, e-mail, telefon, facebook) a kdokoliv si načte váš QR kód, dostane všechny tyhle informace jako naservírované na zlatém podnose – zobrazí se mu na displeji mobilu. K naskenování (přečtení) QR kódu vám postačí jakákoliv zdarma dostupná aplikace (QR Reader, QR čtečka) na skenování QR kódů.

Doporučené free QR čtečky:
QR Reader pro iOS
QR Reader pro Android
QR Reader pro Windows Phone

Existuje celá řada využití

Seznamka

Kupte si jedno z našich skvělých triček a běžte třeba do klubu. Líbíte se nějaké holce nebo klukovi? Nechte je, aby si naskenovali váš QR kód a už na vás nikdy nezapomenou.

Prezentace

Pokud jste zástupce nebo přímo majitel firmy, která se prezentuje například na veletrhu, stačí, když do slušivého trička obléknete svoji hostesku a každý návštěvník si ji bude moci naskenovat a získá veškeré informace o vašich produktech. Papírové letáčky můžete v tiskárně stornovat, od toho jsme tu my!

Vizitka

Chodíte často na schůzky a potřebujete rozdávat vizitky? Ale co když dojdou? Napíšete to na kus ubrousku? Ano, před dvaceti lety. Dnes je tu vizitka na internetu. Respektive na vašem tričku, tašce, placce, nálepce.

Reklama

Jezdíte autem, na kterém byste rádi upozornili na svoji firmu, ale nechcete nic okatého? Provozujete někde stánek? Nalepte si samolepku s QR kódem a všichni se k vám hned dostanou!

Krátce z historie

Myšlenka se urodila někdy v létě 2014, kdy jsem přebíral různé nápady a přemýšlel, co by se dalo zrealizovat a co by mě opravdu bavilo. Nejzajímavější mi přišla potisknutá trička zajímavými motivy. Původně to mělo samozřejmě vypadat zdaleka jinak. A jak plynul čas, nápad dostával jasnější obrysy. Z původního QRME.cz jsme udělali QRMEE.com. Všechno pak samozřejmě prošlo neuvěřitelným vývojem.

Kdybychom se měli pustit do stručného popisu historie bez konkrétních dat, vypadalo by to asi následovně.

Představil jsem původní myšlenku kamarádovi Frantovi Čepelákovi a začali jsme diskutovat. Nápad se mu zdál bezva, se zapálením jsme tedy začali tvořit.

Původně jsme chtěli QR kódy využít na zcela něco jiného, pro nás zábavnějšího, po několika schůzkách jsme dospěli k tomu, že bude nejlepší vyrábět trička s QR kódy a tvořit tak chodící odkaz na internetovou vizitku. Nápad se samotnými krásně malovanými motivy jsme prozatím skrečovali.

Nebylo to jednoduchý ani mezi námi dvěma, ani s ostatními. Dlouho nám trvalo, než jsme vybrali lidi, se kterými nyní spolupracujeme na grafice, webu, tisku a v neposlední řadě výrobě triček a dalších textilií.

Více než rok nám trvalo, než jsme při práci a dalších aktivitách dostali QRMEE na světlo. A od teď už se o vás budeme starat jako o vlastní! :-)

QRMEE? Co to znamená?

Náš název má dvě části: QR a MEE. QR znamená v anglickém originále Quick Response (rychlá odezva) a používá se jako označení kostičkovaných kódů. MEE pak je trochu upgradované anglické slovo ME, čili zájmeno mě/mně. Naše produkty proto poznáte nejen podle sytě červeného QR kódu, ale také podle upgradovaného slova MEE. Ve výsledku tedy QRMEE znamená “kjůárni mě” čili “naskenuj mě”.

Nepřehlédněte

Veškeré další informace najdete v sekcích: Registrace, Platba, Doprava, Kontakty

Chcete vědět ještě víc? Třeba jak je možné, že i částečně poškozený QR kód stále funguje správně? Zajímavé informace o QR kódech nabízí Wikipedie.

Facebook QRMEE Instagram QRMEE Kontakt QRMEE