Tipy

QR kódy na všech produktech je možné skenovat pouze z určité vzdálenosti. Vždy proto budete vědět, pokud o vás bude mít někdo zájem, takže budete mít stále možnost svobodné volby, zda umožníte načtení svého profilu, nebo ne. A jak na to?

tipy_slim

Jak na seznámení a jak na odmítnutí?

Vypadá to, že o vás má někdo zájem? Líbí se vám? Podívejte se mu do očí, usmějte se na něj. Ukažte prstem na svůj QR kód a kývněte souhlasně hlavou, udělejte první krok směrem k němu, dejte se do řeči. Pamatujte, že úsměv je vaše nejkrásnější a nejsilnější zbraň!

Má o vás zájem někdo, kdo se vám nelíbí? Není sympatický? Tak se jednoduše neusmívejte, otočte se zády, jděte jiným směrem. Pořád vám nechce dát pokoj? Tak se zkuste zamračit a shrňte si kód na tričku tak, aby nešel načíst, dejte si přes placku ruku, šálu, tašku… Nikdo nemá právo vás nutit ukazovat QR kód, tak se nebojte dát najevo svůj nesouhlas. Naučte se říkat “Ne!” :-).

Vyplňte si v profilu jenom ty kontaktní údaje, které chcete dát novým známým, přátelům a láskám k dispozici. Může to být jenom Facebook, jenom telefonní číslo, jenom e-mail. Nebo to může být všechno najednou, vždyť dnes už je možné vše blokovat, kdyby se z někoho náhodou vyklubal až příliš dotěrný jedinec :-). Nezapomeňte ale, že když na sebe ve svém profilu neuvedete žádný kontakt, bude vám produkt s QR kódem platný asi jako veverce louskáček :-).

Jak to funguje?

Připnuli jste si placku vzhůru nohama? Nevadí, každý má někdy hektické ráno. QR kódy je možné skenovat z jakékoliv strany, takže si tu placku můžete připnout jak chcete a kam chcete :-).

Naskenovali jste si někoho v metru nebo jinde, kde není internetový signál? Každá QR čtečka (aplikace) vám umožňuje prohlížet si historii, takže si naskenovaný profil můžete prohlédnout zpětně, až zase budete mít přístup k internetu.

Některé QR čtečky umožňují zoom. Mrkněte se do nastavení aplikace a příště už můžete skenovat QR kód z větší vzdálenosti.

Vozíte si velkou samolepku nalepenou na pozadí vašeho krásného auta? A bojíte se, že si váš profil načte nějaký nervní řidič, který na vás troubí v zácpě? Tak ať si troubí! Neexistuje telefon, který by načetl QR kód těchto rozměrů na takovou vzdálenost.

Při větším šeru nebo přítmí nemusí jít kód naskenovat, protože mobil nerozezná kontrast dostatečně. Nezoufejte a přesuňte se na lepší světlo. ;-)

Doporučené free QR čtečky:

QR Reader pro iOS
QR Reader pro Android
QR Reader pro Windows Phone

QRMEE boří bariéry!

Proč se seznamovat jenom s telefonem v ruce, když to jde i bez něj. Už se vám někdy stalo, že jste seděli třeba v poloprázdném dopravním prostředku a pár sedaček od vás seděla krásná slečna, nebo sympatický kluk a vy jste na sebe vzájemně zírali a pak jste… vystoupili? Beze slova? Každý jinde? Smutný konec, že? Díky QRMEE už ale můžete zažívat jenom veselé konce, až se budete za břicho popadat! :-) Pokud aspoň jeden z vás bude mít na sobě produkt QRMEE s nezaměnitelným červeným QR kódem, bude tomu druhému hned jasné, že může zvednout zadek a jít vás zkusit oslovit. Že nevíte co říct? Zeptejte se třeba, co se skrývá pod tím QR kódem a jestli si ho můžete načíst. A když majitel(ka) odmítne? Nevadí, popřejte pěkný den a nechte se unášet pocitem, že jste to zkusili a že to příště zkusíte znovu! Neztrácejte nikdy čas a využijte všechny šance! Oslovte toho, kdo se vám líbí, užijte si svůj život! Stejně jako Lilly Wood ve videu Prayer In C!

tipy_ilu

Facebook QRMEE Instagram QRMEE Kontakt QRMEE